Web Tasarım – Arama Motoru Optimizasyonu – Kurumsal Sosyal Medya 

Bir websitesine neden ihtiyacım var? Websitem Google’da önplanda olursa işime nasıl katkı sağlar? Sosyal Medya işim için neden çok önemli?

Hizmetlerimiz ve Yukarıdaki Soruların cevapları:

  1. Her insanın sürekli internete erişimi olduğu bir dönemde yaşıyoruz. İnternette bulunamamak artık varolmamakla eşdeğer alınıyor. Bu sebeple hangi sektörde olursanız olun, yabancılar tarafından ciddiye alınmak ve pazarınızı genişletmek için bir websitesi elzemdir.
  2. Websayfam var ama Google, Yandex vb. arama motorlarında çıkmıyor diyorsanız websayfanız yoktur. Yani şöyle ki sadece sizin girdiğiniz veya kartınızı alan müşterilerinizin girdiği websayfanız ne kadar size katkı sağlayabilir… Bir websayfasının en etkili katkısını Google gibi arama motorlarında önplana çıkarak sağlarsınız. İşte o zaman artan işlerinize inanamayacaksınız!
  3. Artık hepimizin sosyal medya hesapları var değil mi, sizin de en az bir tane vardır. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız zaten vardır. Sosyal medya artık insanların en çok vakit geçirdiği mecra olmuş bulunmakta. Mesela 2009’dan itibaren tv reklam gelirleri hızla düşmekte, peki sizce hangi taraf yükselmekte?
  • Web Tasarım
  • E-Ticaret 
  • Arama Motoru(Google, Yandex vb) Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Kurum Sayfaları Tasarım ve Altyapı Çalışmaları(Facebook, Instagram, Youtube, Twitter vb.)
  • Kurumsal Dijital Okyanus Oluşturulması (Internette ki varlığınızın iyileştirilip, tüm yapıların birbirine bağlanması sonucunda çok daha iyi bir bilinirlilik.)

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için: Web Tasarım Çözüm Ortağımız A Sound Fiction

HİZMETLERİMİZ

İşinizi Yukarılara Taşıyacak Hizmetlerimiz